Zabýváme se výrobou PP (polypropylenových) a LDPE (polyetylenových) sáčků a pytlů. Způsob jejich využití je široký a doufáme, že každý zde nalezne vhodný obal.

Polypropylenové sáčky jsou velice žádané pro svoji transparentnost a vysoký lesk. Z tohoto důvodu se používají především při balení textilu. Pro snadné zavírání sáčků slouží lepící klopa, kterou vyrábíme v provedení trvale lepící – sáček nelze již znovu otevřít nebo opakovatelná – sáček můžete až 5x otevřít a zavřít. Pro potřebu zavěšení na stojany slouží ramínko navařené na dno sáčku a trvale lepící klopa zabraňující propadnutí výrobku.

Ať již využijete sáček na výše zmíněné účely, či pro balení časopisů, CD, reklamních předmětů, papírenského zboží a mnoho dalších produktů, pokaždé bude Váš výrobek vynikat díky čirosti a lesku polypropylenového obalu.


Polyetylenové nebo též igelitové sáčky jsou levným řešením pro každý výrobek. Jsou velice odolné na tah a proti proražení. Jejich použití je vhodné téměř pro všechny druhy výrobků.


Oba druhy sáčků jsou vhodné pro styk s potravinami.

Pro objednávku sáčků nebo pytlů použijte prosím náš objednávkový formulář, nebo nás prosím kontaktujte prostřednictvím telefonu 724 211 123 nebo e-mailu [email protected]. Děkujeme.

vytvořil faxe.cz