Zabýváme se výrobou PP (polypropylenových) a LDPE (polyetylenových) sáčků a pytlů. Způsob jejich využití je široký a doufáme, že každý zde nalezne vhodný obal.

Polypropylenové sáčky jsou velice žádané pro svoji transparentnost a vysoký lesk. Z tohoto důvodu se používají především při balení textilu. Pro snadné zavírání sáčků slouží lepící klopa, kterou vyrábíme v provedení trvale lepící – sáček nelze již znovu otevřít nebo opakovatelná – sáček můžete až 5x otevřít a zavřít. Pro potřebu zavěšení na stojany slouží ramínko navařené na dno sáčku a trvale lepící klopa zabraňující propadnutí výrobku.

Další velice časté využití je v potravinářství. Zde se používají PP sáčky především pro balení pečiva a cukrářských výrobků. Pro pekaře vyrábíme sáčky navlečené na drátě a perforací pro odtržení. Nezbytností je též atest pro styk s potravinami.

Ať již využijete sáček na výše zmíněné účely, či pro balení časopisů, CD, reklamních předmětů, papírenského zboží a mnoho dalších produktů, pokaždé bude Váš výrobek vynikat díky čirosti a lesku polypropylenového obalu.


Polyetylenové nebo též igelitové sáčky jsou levným řešením pro každý výrobek. Jsou velice odolné na tah a proti proražení. Jejich použití je vhodné téměř pro všechny druhy výrobků.

U LDPE sáčků jsme schopni zajistit celoplošný několikabarevný potisk, vysekávat průhmaty nebo vyrábět sáčky s bočním proložením. Specialitou u PE sáčků je rychlouzavírací zip.

V naší nabídce naleznete PE sáčky s rozměry od 40×60 mm až po pytle 800×1600 mm.

Pro objednávku sáčků nebo pytlů použijte prosím náš objednávkový formulář, nebo nás prosím kontaktujte prostřednictvím chat aplikace vpravo dole, telefonu 724 211 123 nebo e-mailu [email protected]. Děkujeme.

vytvořil faxe.cz